Danışma Hattı

0539 890 59 50

Seanslar Hakkında Bilgilendirme

1. Merkezimize danışanlar maske ile kabul edilmektedir.

2. Seanslar maske ile yapılmaktadır.

3. Merkezimize girişte tek kullanımlık galoş kullanılmaktadır.

4. Sadece danışmanlık hizmeti alacak kişiler ofise kabul edilmektedir. Ziyaretçi, refakatçi ve misafir kabul edilmemektedir.

5. Seans aralarında tüm ofis alanı dezenfekte edilmektedir. Bu sebeple, randevu saatinden çok daha erken gelen danışanlar ofise kabul edilmemektedir.

6. Tüm odalarda gerekli hijyen malzemeleri bulunmaktadır.

7. Tercih eden danışanlar ile online seanslar devam etmektedir.

8. Yoğun randevu takvimi göz önünde bulundurularak danışanların randevu saati değişikliklerini en geç 3 gün önce yapmaları rica edilmektedir.

Online psikolojik danışmanlık hizmeti, iş yoğunluğu, ulaşım sorunları, yaşadığı bölgede psikolog bulunmaması, ekonomik nedenler ve diğer nedenlerle psikoloğa gidemeyenler için önerilmektedir.

-----

Online danışma Skype uygulaması ile yapılmaktadır. Uygulamaya bilgisayardan veya telefonunuzdan size ileteceğimiz link ile bağlanmanız yeterlidir.

Online Danışmanlık Görüşmesinin Yapılacağı Ortamı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Görüşme esnasında sessizliğin sağlanması ve korunması önemlidir. Bu nedenle odada televizyon, müzik çalar ve benzeri elektronik aletlerin kapalı olması, dikkatinizin dağılmaması ve görüşmenin verimli geçmesi için gereklidir.

Tıpkı yüz yüze görüşmelerde olduğu gibi online görüşmelerde de gizlilik ve mahremiyet, sağlanması gereken temel bir koşuldur. Konuşulanların başkaları tarafından duyulmasını önlemek amacıyla görüşme yapılacak odada gerekli düzenlemelerin önceden yapılmış olması önemlidir.

Görüşmelerin bölünmemesi amacıyla odaya girip çıkan insanlar olmamasına yönelik önlemler alınmalı; cep telefonunun tamamen kapalı ya da sessize alınmış ve uzak bir yerde tutulması konusunda gereken özen gösterilmelidir.

Gizlilik

YAPILAN TÜM GÖRÜŞMELER VE KİMLİKLER, ETİK KURALLARIMIZ GEREĞİ KESİNLİKLE GİZLİ TUTULMAKTADIR.

Danışmanlık Ücreti

50 dakikalık seans ücreti 300 TL + KDV'dir.

Detaylı bilgi ve randevu için whatsapp ve telefon hattımız:

0539 890 59 50


Randevu Almak İster misiniz ?

Randevu Formu